Facebook'ta takip et.Twitter'da takip et. Abone Ol!
Ak Parti Encümen Listesi
2014-02-25 18:26

Ak Parti Encümen Listesi

AK Parti’de İl Genel Meclisi Üyesi aday listeleri kesinleşti.

Ak Parti İlgenel Meclisi Birinci Sıra Encümeni Köyümüzden Fatma Dil Ak Parti Doğankent İlçe Yönetiminde Bulunan Fatma Dil İlçemiz Ak Parti Kadın Kolları Yönetimindedir Özellikle Başbakanın
Bayan Adayların öne çıkarılması talimatı gereğince ilimizin tek bayan İl Genel Meclisi Adayı olmustur Bu konuda gerekli adımları atan İlimiz Millet vekili Secim Komisyonu Başkanı Mehmet Geldi  ve İl Başkanı Hasan Aydın telefonla arayarak yanındayız  mesajını vererek Hayırlı Olsun temennilerinde Bulunmustur.

 Bizlerde site yönetimi ve köyümüz adına guvenlerinden dolayı Ak Parti İl yönetimine teşekkür ederiz.

 

Köyümüzde bunun bir Beklenti olduğu ve Girilen secimlerde %95 oy oranını hiç düşürmeyen Çatak Köyü seçmenini ayrıca Mutlu Etmiştir .



Encümenlik Çatak Köyü İçin Çok Önemli olduğunu Çatak Halkı Bilincindedir yapılan hizmetlerin ve yapılacak olan hizmetlerin ödenek ve projeleri İktidar partisinin Sandalye Sayısının fazla olduğu Giresun İlgenel Meclisidir Köyümüzün bir çok projeye ihtiyacı vardır bunların ödenek ve projeleri vermiş olduğunuz oy ve seçmiş olduğunuz encümenle alakalıdır  önümüzdeki genel seçimlere kadar Çatak Köyü İçin Yapılması gereken bir Çok Proje üretilmeli ve hayata geçirilmelidir 



AK Parti’de İl Genel Meclisi Üyesi aday listeleri kesinleşti.
Giresun Merkez İlçe İl Genel Meclisi Üyesi adayları; 1. Sıra Mürşit Gürel, 2. Sıra Çetin Çakıroğlu, 3. Sıra Ahmet Şahin, 4. Sıra Fuat Yurt, 5. Sıra Bahadır Akar olarak belirlendi.
Öte yandan mevcut İl Genel Meclisi Başkanı Osman Öden liste dışı bırakıldı. Öden’in liste dışı kalmasının üzüntüyle karşılandığı belirtiliyor.
İlçe, İl Genel Meclisi Üyesi adayları ise şöyle;
Alucra: Durmuş Canikli, Fazlı Derbeder.
Bulancak: Hamit Karaoğlanoğlu, Abdusselam Çağrıcı, Ahmet Cemal Karadeniz, Şükrü Özdemir.
Çamoluk: Abdullah Kürkçü, Orhan Uzunkaya.
Çanakçı: Burhan Bilge, Ali Osman Kasım.
Dereli: Kahir Talıç, Mustafa Geldi.
Doğankent: Fatma Dil, Alaeddin Bayram.
Espiye: Mehmet Abdioğlu, Hayrettin  Öztürk, Şenay Doma.
Eynesil: Gürsel Yılmaz, Ziya Köse.
Görele: Şengül Şahin, Arslan Nizamoğlu, Ali Çolak.
Güce: Bekir Bayram, İdris Bahadır.
Keşap: Abdullah Tekbaş, Adem Çakır.
Piraziz: Cafer Mavi, Ali Gürsoy.
Şebinkarahisar: Uğur Eraslan, Yakup Özacar.
Tirebolu: Ömer Hıdır, Halil Aydın, Resul Özdemir.
Yağlıdere: Ömer Bayram, Fikret Karaarslan.
 


Bu haber 295 kez okundu.

Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
                                                   10 + 1 = ?

SON YORUMLAR

Web Hosting
Web Tasarım By Class Bilişim